Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 355 üründen,20 adet listelendi.

% 56 İndirim Erkenci Saksıda
% 28 İndirim Orta Mevsim Sofralık
% 18 İndirim 3 Yaş Orta Mevsim
% 34 İndirim Erkenci Saksıda
% 53 İndirim Geççi 3 Yaş
% 38 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 49 İndirim Saksıda +120 cm
% 49 İndirim Geççi Saksıda
% 46 İndirim Geççi 3 Yaş
% 46 İndirim Erkenci Saksıda
% 46 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 65 İndirim Saksıda Sınırlı Sayıda
% 38 İndirim Saksıda +120 cm

Bahçecilik işlemlerinizde meyve fidanı ile bahçenizde lezzetli meyveler elde edebilirsiniz. Boş durumdaki bahçe veya arazinizin verimli bir şekilde değerlendirmek isteyenler yaşadığı bölgenin iklim şartlarına göre 5 yaşında meyve fidanları çeşitlerine fidanistanbul ile kolayca ulaşabilir!

İnsanlar için oldukça faydalı olan meyve çeşitleri, vitamin ve mineral açısından oldukça zengindir. Doğanın insana armağanı olan bu meyve çeşitlerinin güzellikleri yanında bakımı oldukça emek isteyen bir iştir. Meyve ağaçları sürekli bakım istemektedir. Sulama, gübreleme, ışık, ilaçlama ve gübreleme derken hem zaman hem de güç gerekmektedir. Ancak her çeşit meyvenin bakımı ve budaması özenle ve teknik bilgilerle yapıldığı sürece kaliteli ve lezzetli meyveler elde edeceğinizden şüpheniz olmasın. 

Meyve yetiştiriciliğinin en önemli ve en dikkat edilmesi gereken kurallardan biri ise hangi bölgede hangi meyveler iyi yetişmektedir bu sorunun cevabının derinlemesine bilmek gerekmektedir. Her toprağın özellikleri birbirinden farklı olduğu için dikimi yapılacak meyve fidanının bölgenin iklimine göre seçilmesi oldukça önemlidir. Çilek, ahududu, frenk üzümü ve bektaşi üzümü gibi yerde veya çalı şeklinde yetişen meyveler de en küçük bahçede bile yer bulabilir. Üstelik fazla emek ve ilaç istemezler. Oldukça geniş bir yelpazesi bulunan 5 yaşında meyve fidanı çeşitleri damak zevklerine uygun şekilde fidanistanbul'da birçok alternatifle sunulur.

Fidanları hızlıca seçebilmeniz için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

5 Yaşında Meyve Fidanları Çeşitleri; Armut fidanı, Elma fidanı, Vişne fidanı, İğde fidanı, Ceviz fidanı, Kiraz fidanı, Dut fidanı, Erik fidanı, Kayısı fidanı, Zeytin fidanı, Şeftali fidanı, Limon fidanı, Nar fidanı, Badem fidanı, Kiraz fidanı, Muşmula fidanı, Trabzon hurması fidanı, Mandalina fidanı, Kızılcık fidanı, Ihlamur fidanı, Portakal fidanıAyva fidanı, Nektarin fidanı, Kamkat fidanı, Şadok fidanı, Ağaç kavunu fidanı, Greyfurt fidanı, Asma üzüm fidanı, Hünnap fidanı, Kestane fidanı, Dut fidanı, Keçiboynuzu fidanı, Kızılcık fidanı, İncir fidanı, Üvez fidanı, Üvez ağacı fidanı, Kuş üvezi fidanı, Ters dut fidanı

Fidanlık arazimizde özenle yetiştirilen fidanlar ziraat mühendislerinin gözetimi altında büyümektedir. Üstelik fidanların her biri sertifikalıdır. Titizlikle bakımı yapılan meyve fidanı çeşitleri saksılar içinde alıcılara ulaştırılmaktadır. Saksı içinde oldukları için kargo sırasında fidan kökleri sarsılmadan ve hasar görmeden alıcı adresine ulaşılmaktadır. Yola çıkmadan sulanan fidanlar yolda stres yaşamadıkları için dikildiği toprağa kolayca adapte olur. Kaliteli meyve fidanı çeşitleri fidanistanbul ayrıcalığı ve kalitesiyle en uygun fiyat seçenekleriyle bir tıkla kapınızda!

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon