Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 17 üründen,17 adet listelendi.

% 50 İndirim Saksıda İndirimli
% 23 İndirim Geççi Saksıda

Ahududu Fidanı İri Kırmızı Rubus idaeus Tulameen, Saksıda

487,00 ₺ 374,00 ₺
Haber Ver
% 14 İndirim Erkenci Saksıda

Ahududu Fidanı, Yediveren Rubus idaeus L., 100 cm, Saksıda

549,00 ₺ 474,00 ₺
Haber Ver
% 11 İndirim Saksıda İndirimli

Ahududu Fidanı Sarı Double Gold Raspberry, Saksıda

549,00 ₺ 487,00 ₺
Haber Ver
% 29 İndirim Geççi Saksıda

Ahududu Fidanı Sarı Rubus idaeus Fallgold, 50-70 cm, Saksıda

737,00 ₺ 524,00 ₺
Haber Ver
% 18 İndirim Saksıda Verime Hazır

Ahududu Fidanı Golden Queen Raspberry Rubus idaeus, Saksıda

687,00 ₺ 562,00 ₺
Haber Ver

Ahududu meyvesi, orta kuvvette gelişen kollara sahip bir türdür. Meyveleri kırmızı, orta büyüklükte, tatlı ve gösterişlidir. Verimi çok yüksek olup aroması dolayısı ile çok tercih edilir. Sıcak iklimlerde aralık ayı sonuna kadar meyve verebilmektedir. Taze tüketime ve pasta, meyve suyu, reçel, marmelat yapımına uygundur. Ahududu fidanı çeşitlerinden yediveren ahududu fidanı, yaz başından sonbahar sonuna kadar meyve verimi sağlar. Erkenci bir türdür.

Ruby ahududu fidanı, yüksek verimli ve güçlü bir bitkiye sahiptir. Ana dalı hafif dikenlidir. Meyveleri iri, kırmızı ve hafif tatlıdır. Sarı pas hastalığına dayanıklıdır. Taze pazarlama için idealdir. Orta mevsim hasat edilir. Aksu pembesi ahududu fidanı, bitkileri çok güçlü, sürgünleri dikensizdir. Meyveleri kokulu, iri, pembe renkli, hafif yuvarlak ve tatlıdır. Meyve aroması çok iyidir. Yola dayanımı iyidir. Haziran ayı başında hasatı başlayıp, eylül ayı ortalarına kadar hasat edilmektedir. Taze tüketime, şoklanmaya, meyve suyu ve reçel yapımına uygundur.

Fidanlarımız için dikim mevsimini beklemenize gerek yoktur. Saksılı fidanlar 12 ay boyunca dikilebilir. Budamaları yapılmış olarak gönderilir ve önemlisi etiketli ve aşılı fidanlardır. Fidanlarınızı evinizde, balkonunuzda veya terasınızda saksı içerisinde yetiştirebilirsiniz. Bu sayede çok lezzetli meyvelere siz ve aileniz en sağlıklı şekilde fidanistanbul farkıyla ulaşabilirsiniz!

Ahududu çeşitleri; Kırmızıyediveren ahududu fidanı, Ruby ahududu fidanı,
İthal iri ahududu fidanı, Kırmızıahududu fidanı, Sarı ahududu fidanı, Polka ahududu fidanı, Kırmızı hollanda boduruahududu fidanı, Ahududu çilek fidanı, Aksu pembesi ahududu fidanı, Kırmızıyuvarlak ahududu fidanı, Yediveren ahududu fidanı, İri ahududu fidanı

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon