Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 7 üründen,7 adet listelendi.

% 27 İndirim İndirimli Paketli
% 13 İndirim Yerli Üretim İndirimli
% 31 İndirim Yerli Üretim Paketli
% 24 İndirim İndirimli Çok Yıllık
% 14 İndirim Yeni Ürün
% 12 İndirim İndirimli Paketli

Profesyonel Aşı Makası 21 cm

749,00 ₺ 662,00 ₺
Haber Ver

Aşılama yöntemlerinde kullanılan aşılama malzemelerinden aşı macunu, antiseptik özellikte bir madde olup, aşı yapılan fidanlarda kesilen yerlere sürülür. Tedavi edici özelliği sayesinde yara yerleri çabuk kapanır. Budama ile açılan yaralar üzerine de sürülerek kullanılabilir. Aşı yerinin hava alarak kurumasını önler.Aşı yerine yağmur sularının girmesini önler. Aşı yapılan yerin çabuk iyileşmesinde katkı sağlar.Aşı yapılan veya herhangi bir şekilde kesilen yarayı kapatmak için rahatlıkla kullanabilir. Profesyonel aşı makası, 3 çeşit aşı yapılabilmektedir. Sağlam ve kullanışlıdır.

Aşılama Malzemeleri; Aşı bandı, Meyvecilikte aşı teknikleri kitabı, Aşı macunu, Jel aşı ve budama macunu, Aşı bıçağı, Aşı çakısı, Profesyonel aşı makası

Sayfamızdaki aşılama malzemeleri kategorisini inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon