Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 51 üründen,20 adet listelendi.

% 58 İndirim Yeni Ürün Paketli
% 29 İndirim İndirimli
% 29 İndirim Sağlam Plastik Rengi Solmaz
% 29 İndirim İndirimli Paketli
% 45 İndirim İndirimli Sağlam Plastik
% 34 İndirim İndirimli Paketli
% 22 İndirim Yerli Üretim Yeni Ürün
% 20 İndirim Yerli Üretim İndirimli
% 25 İndirim Yeni Ürün Seçkin Çeşit
% 24 İndirim Yerli Üretim İndirimli
% 25 İndirim Yerli Üretim Paketli
% 40 İndirim Yeni Ürün Paketli
% 21 İndirim Yerli Üretim İndirimli
% 23 İndirim Yerli Üretim İndirimli
% 21 İndirim İndirimli Paketli
% 17 İndirim İndirimli Fırsat
% 17 İndirim Yerli Üretim İndirimli
% 22 İndirim İndirimli Fırsat

Bahçe, tarla ve ya arazinizin ekim-dikim işlemlerini yapmak için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar fidanistanbul'da! Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. 

Siyah malç, özel ham madde bileşimi ve dokuma özelliği ile dayanıklı olup, uzun yıllar kullanılabilir, ekonomiktir. Tarım alanlarında ve seralarda zararlı otlarla mücadele etmek için tasarlanmıştır. Güneş ışığını emer, fotosentezi azaltır ve zararlı otların oluşmasını engeller. Suyun toprağa eşit miktarda geçmesini sağlar ve buharlaşmayı azaltarak, uzun kurak dönemlerde toprağın nemliliğini korur. Bakteri, küf ve mantar hastalıklarıyla mücadelede bakım masraflarını azaltır. Bitki destek çubuğu, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bambu bitkisinden üretilmiştir. İç mekan bitkileri, meyve fidanları, dış mekan süs bitkileri gibi bitkiler için uygundur. Bitkinin dik büyümesini, rüzgara karşı dayanıklı olmasını sağlar.

Ekim-Dikim Ekipmanları; Bitki bağlama bandı, Bitki bağlama bandı zımbası, Siyah jut, Bitki destek çubuğu, Çilek dikimi için malç, Beyaz çuval, Çelik kürek, Çelik tırmık, Çelik çepin, Büyük saksı etiketi, Mini saksı etiketi, Jumbo saksı etiketi, Pratik fide dikme aparatı, Sarı nitril iş eldiveni, Çepin çapa, Siyah nitril iş eldiveni, Renkli plastik bahçe saksı küreği, Termal çoraplı su geçirmez çizme, Gezer çizme, Yeşil gezer çizme, Su geçirmez gezer sarı çizme, Sürmene ot orağı, Çelik üçgen çapa, Yarım ay çapa, Ahşap saplı dal orağı, Şeffaf emniyet ve iş gözlüğü, Metal maket bıçağı, Ahşap saplı katlanır ot çakısı, Kürek sapı, Bahçe arabası, Bahçe sandığı, Fidanistanbul mini yaprak toplayıcı, Demir dikim kürek, Demir dikim tırmık, Demir dikim çatal, Sinek kapan kapağı, Plastik saksı etiketi, Fide tohum üretim kesesi, Pencere termometresi, Plastik yaprak toplama ve çim tırmığı

Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon