Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 27 üründen,20 adet listelendi.

% 34 İndirim +120 cm Aşılı
% 21 İndirim Orta Mevsim 3 Yaş
% 21 İndirim Geççi 3 Yaş
% 21 İndirim 3 Yaş Orta Mevsim
% 19 İndirim Erkenci 3 Yaş
% 17 İndirim Erkenci 3 Yaş
Erik fidanlarının iklim istekleri birbirinden farklıdır. Kış mevsiminde soğuklara dayanıklı olan erik fidanı soğuğa olan dayanıklılığını ilkbaharda havaların ısınmasıyla azaltmaya başlar. Çiçeklenme devresinde duyarlılık iyice artar. Erik fidanı çeşitlerinden açık kök papaz erik fidanı, ağaçları kuvvetli, yayvan ve çok dallı olarak gelişir. Meyveleri yuvarlak formda, karın çizgisi belirgin, kabuk rengi koyu parlak yeşil ve üzeri dumanlıdır. Et rengi yeşil, meyve gevrek ve suludur, çekirdek ete bağlı ve orta iriliktedir. Mayısın ayının 2. haftası itibariyle hasat mevsimi başlar.
Açık kök can erik fidanı, orta iriliktedir. Yuvarlak formda, karın çizgisi belirgin, kabuk rengi koyu parlak yeşil ve üzeri dumanlıdır. Et rengi yeşil, meyve gevrek ve suludur, hafif mayhoş, çekirdek ete bağlı ve orta iriliktedir . Olgunlaştığında kabuk rengi kırmızılaşır ve meyve eti yumuşamaya başlar ancak genellikle yeşil ve sert formdayken tüketilir. Açık kök mürdüm erik fidanı, erik ailesine özgü sert çekirdeğe sahip etli bir meyvedir. Genellikle meyvenin içi sarı renklidir. Ağaçları yarı kuvvetli ve dik gelişme gösterir. Tatlı - ekşi tadı mürdüm eriğini reçel ve jöle için mükemmel kılar. 

Erik Fidanı Çeşitleri; Açık kök can eriği fidanı, Açık kök angeleno erik fidanı, Açık kök havran erik fidanı, Açık kök president erik fidanı, Açık kök italyan erik fidanı, Açık kök friar erik fidanı, Açık kök black diamond erik fidanı, Açık kök black beauty erik fidanı, Açık kök briton erik fidanı, Açık kök ruby crunch erik fidanı, Açık kök gölcük papazı erik fidanı, Açık kök autumn erik fidanı, Açık kök santa rosa erik fidanı, Açık kök black amber erik fidanı, Açık kök papaz erik fidanı, Açık kök redheart erik fidanı, Açık kök uzun mürdüm erik fidanı, Açık kök fortuna erik fidanı, Açık kök katanya erik fidanı, Açık kök early queen erik fidanı, Açık kök laetitia erik fidanı, Açık kök black splendor erik fidanı, Açık kök formosa erik fidanı, Açık kök duante erik fidanı, Açık kök aynalı erik fidanı

Fidanlık arazimizde özenle yetiştirilen erik fidanları ziraat mühendislerinin gözetimi altında büyümektedir. Üstelik fidanların her biri sertifikalıdır. Titizlikle bakımı yapılan erik fidanı çeşitleri saksılar içinde alıcılara ulaştırılmaktadır. Saksı içinde oldukları için kargo sırasında fidan kökleri sarsılmadan ve hasar görmeden alıcı adresine ulaşılmaktadır. Yola çıkmadan sulanan fidanlar yolda stres yaşamadıkları için dikildiği toprağa kolayca adapte olur. Kaliteli erik fidanı çeşitleri fidanistanbul ayrıcalığı ve kalitesiyle en uygun fiyat seçenekleriyle bir tıkla kapınızda!

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon