Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 18 üründen,18 adet listelendi.

% 31 İndirim Saksıda İndirimli

Frenk üzümü botanik anlamda asıl üzümler grubuna girmektedir. Bitkilerin gövde özelliklerine göre yapılan sınıflandırmada ise, çalımsı gövdeliler grubuna dahildirler. Frenk üzümü fidanı çeşitlerinden, kırmızı frenk üzümü fidanı meyveleri uzun salkım şeklinde, taneler, ufak ve kırmızıdır. Kendine has aromaya sahip olup meyveleri tatlıdır. Hasat sezonu haziran ayı sonudur.

Siyah frenk üzümü fidanı, yemişi uzun salkım şeklinde olup, taneler, ufak ve siyahtır. Salkımlar üzerinde taneler yuvarlak ve çok parlak renklidir. İyi bir bakımla bunların ömürleri 12-15 sene hatta 20 seneye kadar çıkabilmektedir. Ortalama olarak dekardan 600-1200 kg arasında ürün alınabilmektedir. Frenk üzümü faydaları besin değeri yüksek olup, A,B,B2 ve C vitaminleri içermektedir. Beyaz frenk üzümü fidanı, ağaçları hızlı gelişme gösterir ve erken meyveye yatar.2 metre boylanabilen dik yapılı beyaz frenk üzümü türüdür. Meyveleri küçük, saydam, tatlı ve aromalıdır. Meyve salkımları uzun ve dolgundur. Kendine verimli bir türdür. Hasat zamanı haziran sonu temmuz başıdır.

Frenk Üzümü Çeşitleri; Kırmızı frenk üzümü fidanı, Siyah frenk üzümü fidanı, Kokulu siyah frenk üzümü fidanı, Beyaz frenk üzümü fidanı, İthal frenk üzümü fidanı, Tokat 3 frenk üzümü fidanı, İri salkım kırmızı frenk üzümü fidanı, İri salkım beyaz frenk üzümü fidanı, Josta frenk üzümü fidanı, Rovada frenk üzümü fidanı, Rosenthals langtraubige frenk üzümü fidanı, Boskoop giant frenk üzümü fidanı, Goliath frenk üzümü fidanı, İri meyveli siyah frenk üzümü fidanı

Fidanlık arazimizde özenle yetiştirilen frenk üzümü fidanları ziraat mühendislerinin gözetimi altında büyümektedir. Üstelik frenk üzümü fidanlarının her biri sertifikalıdır. Titizlikle bakımı yapılan frenk üzümü fidanı çeşitleri saksılar içinde alıcılara ulaştırılmaktadır. Saksı içinde oldukları için kargo sırasında fidan kökleri sarsılmadan ve hasar görmeden alıcı adresine ulaşılmaktadır. Kaliteli frenk üzümü fidanı çeşitleri fidanistanbul ayrıcalığı ve kalitesiyle en uygun fiyat seçenekleriyle bir tıkla kapınızda!

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon