Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 83 üründen,20 adet listelendi.

% 50 İndirim Saksıda Aşılı
% 14 İndirim Saksıda Aşılı
% 27 İndirim Saksıda Seçkin Çeşit
% 17 İndirim Saksıda Aşılı

Ülkemizde gül üretimi en çok Isparta ve civarında yapılmaktadır. Dolayısıyla da Isparta yöremiz gül yetiştirmek için müsait iklime sahiptir. Gül fidanları çeşitlerinden sarmaşık gül fidanı, 10 metre boylanabilen ve yaprak döken çardak gülü çeşitlerindendir. İlkbahar başından sonbahar sonuna kadar kokulu çiçekler açar. Çiçekleri pembe renkte, katmerli, kokulu, goncaları iri ve gösterişlidir. Gövdesi parlak, dikenli ve yaprakları parlak yeşildir. Killi-tınlı ve organik maddece zengin topraklardan hoşlanır. Bahçe ve saksı yetiştiriciliğine uygundur. Bodur gül fidanı, 50 cm boylanabilen ve yaprak döken gül çeşitlerindendir. İlkbahar başından sonbahar sonuna kadar hafif kokulu çiçekler açar. Çiçekleri katmerli, hafif kokulu, goncaları küçük ve gösterişlidir. Çiçek rengi sarı, kırmızı, pembe, beyaz, turuncu renklerde olabilmektedir. Kokulu gül fidanı, 2-3 metre boylanabilen ve yaprak döken reçellik gül çeşitlerindendir. İlkbahar başından sonbahar sonuna kadar 3-4 kez çiçek açar. Gövdesi parlak, dikenli ve yaprakları parlak yeşildir. Killi-tınlı ve organik maddece zengin topraklardan hoşlanır. Çiçekleri gül suyu, gül yağı ve reçel yapımında kullanılmaktadır. Bahçe ve saksı yetiştiriciliğine uygundur.

Gül Çeşitleri; Kırmızı renkli gül fidanı, Açık pembe gül fidanı, Sarı renkli gül fidanı, Beyaz renkli gül fidanı, Minyatür gül fidanı, Pembe sarmaşık gül fidanı, Kokulu gül fidanı, Isparta gülü fidanı, Kırmızı baston gül fidanı, Kırmızı peyzaj gülü fidanı, Sihirbaz gül fidanı, Sarı sarmaşık gül fidanı, Beyaz sarmaşık gül fidanı, Kırmızı sarmaşık gül fidanı, Türk gülü fidanı, Bodur gül fidanı, Sarı baston gül fidanı, Alyans gülü fidanı, Pembe baston gül fidanı, Sarı kırmızı baston gül fidanı, Sihirbaz baston gül fidanı, Abrakadabra gül fidanı, Alyans baston gül fidanı, Sarmaşık gül fidanı, Ponpon kırmızı sarmaşık gül fidanı, Okka gülü fidanı, Kuşburnu gül fidanı, Lila gül fidanı, Mor beyaz gül fidanı, Türkiyem baston gül fidanı, Katmerli gül fidanı, Carmine baston gül fidanı, Kokulu mor baston gül fidanı, Nar çiçeği gül fidanı, Katmerli bordo peyzaj gülü fidanı, İstanbul rüyası baston gül fidanı, Violet parfüme gül fidanı, Dikensiz ponpon sarmaşık gül fidanı, Krem rengi gül fidanı 

Müşterilerine her zaman güvenilir, hızlı ve kolay kullanım sunan fidanistanbul, müşteri memnuniyetini önemseyen, geri bildirimler doğrultusunda kendini güncellemektedir. Gül fidanı çeşitleri kategorimizi detaylı olarak inceleyebilir ve siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.


fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon