Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 26 üründen,20 adet listelendi.

% 22 İndirim Paketli Sıvı Besin
% 28 İndirim Paketli Sıvı Besin
% 35 İndirim Paketli

Organik Bitki Besin Çubukları 20ad

37,00 ₺ 24,00 ₺
Haber Ver
% 24 İndirim Paketli Suda Erir

Agronom Composed

49,00 ₺ 37,00 ₺
Haber Ver
% 24 İndirim Paketli

Organik Bitki Besin Çubukları 40ad

49,00 ₺ 37,00 ₺
Haber Ver
% 24 İndirim Paketli

Organik Bitki Besin Çubukları 30ad

49,00 ₺ 37,00 ₺
Haber Ver
Paketli Sıvı Besin

Tüm Bitkiler İçin Sıvı Bitki Besini 250 ml.

37,00 ₺
Haber Ver
% 9 İndirim Paketli Sıvı Besin

Orkideler İçin Sıvı Genel Bitki Besini 500 ml.

137,00 ₺ 124,00 ₺
Haber Ver
% 9 İndirim Paketli Sıvı Besin

Yeşil Yapraklı Bitkiler İçin Sıvı Bitki Besini 500 ml.

137,00 ₺ 124,00 ₺
Haber Ver
% 9 İndirim Paketli Sıvı Besin

Çiçek Açan Bitkiler ve Sardunyalar İçin Sıvı Bitki Besini 500 ml.

137,00 ₺ 124,00 ₺
Haber Ver

Günümüzde süs bitkileri; bilinen toprak dışında, alternatif birtakım materyaller içerisinde yetiştiriliyor. Bitkilerin ihtiyacı olan elementleri tropikal bitki besini kullanarak bitkilerinizi beslemelisiniz. Tropikal bitki besini çiçekli ve çiçeksiz tüm bitkileriniz için kullanabileceğiniz ideal bir karışımdır. Tüm makro ve mikro besin maddelerini içeren, özenle hazırlanmış bir sıvı gübredir. Özel formülü, bitkiler tarafından kolayca alınmasını sağlar. Bitkilerin doğal dengesini ayarlıyor, sağlıklı ve dayanıklı olmasını, daha hızlı büyümesini sağlıyor. Bitkilerin bol, uzun ömürlü ve gösterişli çiçek oluşturmasına yardımcı oluyor. Tropikal bitki besinlerini orkide, menekşe, sardunya, kaktüs, bonsaileriniz için kullanabilirsiniz. 

İç Mekan Bitki Besinleri; Tropikal bitki besini, Orkide için özel bitki besini, Menekşe için özel bitki besini, Çiçek açan bitkiler için özel bitki besini, Daha yeşil yapraklı bitkiler için bitki besini, Tropikal yaprak temizleyici ve haşere önleyici, Tropikal yaprak parlatıcı, Paketli tropikal bitki besini, Tropikal kaktüs ve sukulentleri için özel bitki besini, Menekşeler için sıvı bitki besini, Agronom composed, Organik bitki besin çubukları, Orkide için sıvı genel bitki besini, Yeşil yapraklı bitkiler için sıvı bitki besini, Çiçek açan bitkiler ve sardunyalar için gübre, Çiçek açan bitkiler ve sardunyalar için besin, Kaktüsler için sıvı bitki besini, Bonsailer için sıvı bitki besini, Tüm bitkiler için sıvı bitki besini, Sararan yapraklar için bitki besin, Sardunyalar için sıvı bitki besini

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek bitki besinleri çeşitlerinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon