Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 25 üründen,20 adet listelendi.

% 57 İndirim +120 cm Aşılı
% 19 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 19 İndirim Erkenci Saksıda

Kayısı Fidanı Ninfa, +3 Yaş, +120 cm, Saksıda

480,00 ₺ 387,00 ₺
Haber Ver
% 19 İndirim Geççi Saksıda

Kayısı Fidanı Bebeco, +3 Yaş, Saksıda

480,00 ₺ 387,00 ₺
Haber Ver
% 19 İndirim Orta Mevsim Saksıda

Kayısı Fidanı Tokaloğlu, +3 Yaş, Saksıda

480,00 ₺ 387,00 ₺
Haber Ver
% 36 İndirim Orta Mevsim Saksıda

Kayısı Fidanı Tokaloğlu, +4 Yaş, Saksıda

600,00 ₺ 387,00 ₺
Haber Ver
% 15 İndirim Erkenci Saksıda

Kayısı Fidanı Zaza, +4 Yaş, Saksıda

600,00 ₺ 508,00 ₺
Haber Ver

Kayısı fidan çeşitlerinden açık kök şekerpare kayısı fidanı, hem sofralık hem kurutmalık özellikleri olan yerli çeşitlerimiz arasında yer alır. Ağaç şekli yayvan olup kuvvetli büyür. Ağaçları yüksek verimlidir. Meyve eti sarımtırak turuncu, sulu, tatlı ve aromalıdır. Yarma bir çeşit olup çekirdek orta iri ve uzundur. Hasat zamanı temmuz ayı başıdır. Kendine verimli bir çeşittir. Tozlayıcı ihtiyacı yoktur. Açık kök tokaloğlu kayısı fidanı, Ağaçları yayvan gelişme göstermektedir. Meyvesi uzun, beyazımsı sarı renkte, karın çizgisi belirgin ve meyveyi simetrik böler. Çok sulu aromalı, şekeri yüksek az lifli, Malatya'da Temmuz’un 2. haftasında olgunlaşır. Orta irilikte sofralık bir çeşittir. Çekirdek orta iri, uzunca, meyvesi tatlıdır. Ağacın yaprak rengi açık, gövdesi siyaha kaçan renktedir. Hasat zamanı haziran ayının 4. haftasıdır.

Açık kök şekerpare kayısı fidanı hem sofralık hem kurutmalık özellikleri olan yerli çeşitlerimiz arasında yer alır. Ağaç şekli yayvan olup kuvvetli büyür. Ağaçları yüksek verimlidir. Meyveleri 25-30 gr. Ağırlığında meyvede sap çukuru tarafı düz, karın çizgisi belirgin, meyve kabuğu sarı, turuncu olup belirgin kırmızı yanak yapar. Meyve eti sarımtırak turuncu, sulu, tatlı ve aromalıdır. Yarma bir çeşit olup çekirdek orta iri ve uzundur. Hasat zamanı temmuz ayı başıdır.

Kayısı Fidanı Çeşitleri; Açık kök tokaloğlu kayısı fidanı, Açık kök malatya kayısı fidanı, Açık kök roxana kayısı fidanı, Açık kök ninfa kayısı fidanı, Açık kök şekerpare kayısı fidanı, Açık kök Iğdır kayısı fidanı, Açık kök şalak kayısı fidanı, Açık kök zaza kayısı fidanı, Açık kök aurora kayısı fidanı, Açık kök orange ruby kayısı fidanı, Açık kök perfect red kayısı fidanı, Açık kök mogador kayısı fidanı, Açık kök vitillo kayısı fidanı, Açık kök bebeco kayısı fidanı

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek kayısı fidanı çeşitlerine  özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon