Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 25 üründen,20 adet listelendi.

TEUCRIUM fruticans BP8 28 ALV

12,00 ₺
Haber Ver

SOLANUM jasminoides Bleu BG9 RAMIFIE

12,00 ₺
Haber Ver

SOLANUM jasminoides bleu BA5 77 ALV

12,00 ₺
Haber Ver

SOLANUM jasminoides 'Aureovariegata' BG9 RAMIFIE

12,00 ₺
Haber Ver

SOLANUM jasminoides 'Alba' BG9 RAMIFIE

12,00 ₺
Haber Ver

PUNICA granatum 'Legrelleae' BG9 RAMIFIE

12,00 ₺
Haber Ver

HIBISCUS coccinea BG9 .

12,00 ₺
Haber Ver

GRISELINIA littoralis BG9 RAMIFIE

12,00 ₺
Haber Ver

CONVOLVULUS mauritanicus BA7 40 ALV

12,00 ₺
Haber Ver

CISTUS purpureus BA5 77 ALV

12,00 ₺
Haber Ver

CISTUS purpureus 'Alan Frad' BA5 77 ALV

12,00 ₺
Haber Ver

CISTUS obtusifolius BG9 RAMIFIE

12,00 ₺
Haber Ver

CISTUS corbariensis BP8 28 ALV

12,00 ₺
Haber Ver

CHAMAEROPS excelsa SG9 .

12,00 ₺
Haber Ver

CARYOPTERIS incana 'Autumn Pink' BP8 28 ALV

12,00 ₺
Haber Ver

TAXUS baccata SRP 12/20

24,00 ₺
Haber Ver

Yeşil Çay Zeytini Osmanthus aquifolium, Saksıda

37,00 ₺
Haber Ver

Leptospermum scoparium Snow FleuryBG8 RAMIFIE

37,00 ₺
Haber Ver
Çok fazla bakım gerektirmeyen estetik bir görünüm sağlayan kıyı bitkileri çeşitlerinden kızıl kordilin çiçeği fidanı, çok koyu kırmızımsı bronz kılıç gibi yaprakları ile gösterişli ve güçlü bir bitkidir. Hem iç mekan bitkisi hemde dış mekan bitkisi olarak kullanılabilmektedir. Aydınlık, doğrudan güneş ışığı almayan yerlerde iyi gelişir. Yazın bol sulanmalı ve yapraklarına su püskürtülmelidir. Kışın ise su  miktarı biraz  azaltılmalıdır. Gelişme döneminde 18-24 C, kışın 15-18 C sıcaklığa gereksinim duyar. Yüksek orantılı (%80-85) nem ister. Üretimi çelikle yapılır. Teucrium fruticans fidanı, her dem yeşil toparlak ve dolgun yapılı bir çalıdır. Zeytine benzeyen biraz daha küçük yapraklıdır. Yaprak rengi yeşile değilde açık mavi- gri aromatiktir. Haziran ve Eylül aylarında mavi lavanta renkli küçük çiçekleri açar. Akdeniz iklimine dayanıklıdır. Hafif toprakları ve güneşli yerleri sever. Makiler halinde, öbek olarak ve çit seklinde kullanılırlar. Arsız bir bitki olması bakımından çelikle üretimi çok kolaydır. 

Kıyı Bitkileri Çeşitleri; Kızıl kordilin bitkisi fidanı, Teucrium fruticans fidanı, Solanum jasminoides bleu fidanı, Solanum jasminoides aureovariegata fidanı, Solanum jasminoides alba fidanı, Punica granatum legrelleae fidanı, Koyu bordo yapraklı yeni zelanda keteni fidanı, Yeşil çay zeytini fidanı, Yeni gine papatyası fidanı, Leptospermum scoparium snow fleury fidanı, Cordyline australis sundance fidanı, Convolvulus mauritanicus fidanı, Cıstus purpureus fidanı, Cıstus purpureus alan frad fidanı, Cıstus obtusifolius fidanı, Cıstus corbariensis fidanı, Chamaerops excelsa fidanı, Caryopterıs incana autumn pink fidanı, Taxus baccata fidanı, Lagerstroemıa indica red ımperator fidanı, Pembe oya ağacı fidanı, Hıbıscus coccinea fidanı, Grıselınıa littoralis fidanı, Fremontodendron californicum pacific sunset fidanı

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek kıyı bitkileri özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon