Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 11 üründen,11 adet listelendi.

% 56 İndirim Saksıda Aşılı
% 34 İndirim Saksıda Aşılı

Gül Fidanı Claudia Pembe Turuncu, İTHAL

399,00 ₺ 262,00 ₺
Haber Ver
% 19 İndirim Saksıda Aşılı

Kokulu Gül Fidanı Rosa centifolia, 20-40 cm, Saksıda

337,00 ₺ 274,00 ₺
Haber Ver
% 24 İndirim Saksıda +120 cm

Sarmaşık Gül Fidanı Koyu Pembe Rosa rampicanti Aushedge, +120 cm, Saksıda

424,00 ₺ 324,00 ₺
Haber Ver
Ülkemizde gül üretimi en çok Isparta ve civarında yapılmaktadır. Dolayısıyla da Isparta yöremiz gül yetiştirmek için müsait iklime sahiptir. Gül, toprak istekleri yönünden pek seçici değildir. Fakat, fazla killi-kireçli ve ağır topraklardan hoşlanmaz. Hafif kumlu-tınlı ve milli, süzek topraklardan hoşlanır. 
Kokulu gül fidanı, 2-3 metre boylanabilen ve yaprak döken reçellik gül çeşitlerindendir. İlkbahar başından sonbahar sonuna kadar 3-4 kez çiçek açar. Çiçekleri pembe renkte, katmerli, yoğun kokulu, goncaları orta irilikte ve gösterişlidir. Gövdesi parlak, dikenli ve yaprakları parlak yeşildir. Killi-tınlı ve organik maddece zengin topraklardan hoşlanır. Çiçekleri gül suyu, gül yağı ve reçel yapımında kullanılmaktadır. Bahçe ve saksı yetiştiriciliğine uygundur.
Alyans gül fidanı, 2 metre boylanabilen ve yaprak döken gül çeşitlerindendir. İlkbahar başından sonbahar sonuna kadar hafif kokulu çiçekler açar. Çiçeklerinin alt kısmı beyaz, iç kısmı kırmızı, katmerli, goncaları çok iri, hafif kokulu ve gösterişlidir. Gövdesi odunsu, dikenli ve yaprakları parlak yeşildir.Killi-tınlı ve organik maddece zengin topraklardan hoşlanır. Bahçe ve saksı yetiştiriciliğine uygundur.


Kokulu gül fidanı çeşitlerinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon