Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 11 üründen,11 adet listelendi.

% 31 İndirim Saksıda İndirimli
% 38 İndirim 3 Yaş Saksıda
% 28 İndirim 3 Yaş Saksıda
% 27 İndirim Saksıda Aşılı
% 29 İndirim 3 Yaş Saksıda
% 29 İndirim 3 Yaş Saksıda
% 29 İndirim Geççi Saksıda
% 29 İndirim Saksıda Aşılı
% 18 İndirim Saksıda Aşılı
% 16 İndirim Saksıda Sınırlı Sayıda

Nar fidanları  ülkemizde yıllardır yetiştirilen geleneksel bir meyvedir. Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde nar yetiştiriciliği yapılmaktadır. Özellikle son yıllarda kapama nar bahçesi Akdeniz ve Ege Bölgesi'nde artmaktadır. Son yıllarda önem kazanan bir ihraç meyvesi olmakla birlikte ilaç, boya, mürekkep, yağ, hayvan yemi, tanen, sirke gibi ürünlerin eldesinde ham madde olarak kullanılması, bu meyvenin ileri ki yıllarda önemli bir endüstri bitkisi olacağı izlenimini de vermektedir. 

Nar fidanı çeşitlerinden Hicaz nar fidanı, ağaçları orta kuvvetli ve çok verimlidir. Hicaz narı fidanı diğer mayhoş nar çeşitlerine göre soğuğa toleransının fazla olması dolayısıyla da tercih şansını arttırmaktadır. Meyve şekli köşeli yuvarlak olup kabuk ve dane rengi şeker pembe ve şıra rengi kırmızıdır. Ortalama meyve ağırlığı 290.1g, şıra randımanı %54.80 olup tatlı ve sert çekirdeklidir. Meyve tanesi oldukça iridir. Deve dişi nar fidanı, ağaçları orta kuvvetli ve çok verimlidir. Devedişi nar çeşidinin meyve şekli köşeli yuvarlak olup kabuk ve dane rengi şeker pembe ve şıra rengi açık kırmızıdır. Ortalama meyve ağırlığı 290.1g, şıra randımanı %54.80 olup tatlı ve sert çekirdeklidir. Zivzik nar fidanı, meyveleri bol sulu, aromalı, taneleri iri ve mayhoştur. Meyve büyüklüğü 200 gramdan başlayıp, 800 grama kadar çıkabilir. Çekirdekleri küçük ve yumuşaktır.

Nar Fidanı Çeşitleri; Deve dişi nar fidanı, Çekirdeksiz nar fidanı, Hicaz nar fidanı, Caner nar fidanı, Büyük yaş deve dişi nar fidanı, Wonderfull nar fidanı, Zivzik nar fidanı

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek nar fidanı çeşitleri özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.


fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon