Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 3 üründen,3 adet listelendi.

% 29 İndirim Aşılı Yarı Bodur
% 29 İndirim 3 Yaş Aşılı

Nar fidanları  ülkemizde yıllardır yetiştirilen geleneksel bir meyvedir. Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde nar yetiştiriciliği yapılmaktadır. Özellikle son yıllarda kapama nar bahçesi Akdeniz ve Ege Bölgesi'nde artmaktadır. Son yıllarda önem kazanan bir ihraç meyvesi olmakla birlikte ilaç, boya, mürekkep, yağ, hayvan yemi, tanen, sirke gibi ürünlerin eldesinde ham madde olarak kullanılması, bu meyvenin ileri ki yıllarda önemli bir endüstri bitkisi olacağı izlenimini de vermektedir. 

Nar fidanı çeşitlerinden açık kök hicaz nar fidanı, ağaçları orta kuvvetli ve çok verimlidir. Açık kök hicaz narı fidanı diğer mayhoş nar çeşitlerine göre soğuğa toleransının fazla olması dolayısıyla da tercih şansını arttırmaktadır. Meyve şekli köşeli yuvarlak olup kabuk ve dane rengi şeker pembe ve şıra rengi kırmızıdır. Ortalama meyve ağırlığı 290.1g, şıra randımanı %54.80 olup tatlı ve sert çekirdeklidir. Meyve tanesi oldukça iridir. Açık kök deve dişi nar fidanı, ağaçları orta kuvvetli ve çok verimlidir. Açık kök devedişi nar çeşidinin meyve şekli köşeli yuvarlak olup kabuk ve dane rengi şeker pembe ve şıra rengi açık kırmızıdır. Ortalama meyve ağırlığı 290.1g, şıra randımanı %54.80 olup tatlı ve sert çekirdeklidir. 

Nar Fidanı Çeşitleri; Açık kök çekirdeksiz nar fidanı, Açık kök haciz nar fidanı, Açık kök deve dişi nar fidanı, Açık kök keben nar fidanı, Açık kök caner nar fidanı, Açık kök wonderfull nar fidanı 

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek nar fidanı çeşitleri özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.  

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon