Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 6 üründen,6 adet listelendi.

Nektarin fidanı değişik iklim şartlarına uyabilen bir meyve türüdür. Ekvatorun kuzey ve güneyinde 25-45 enlem dereceleri arasında yetiştirilebilmektedir. Normal yetişebilmesi için en uygun rakım 500-600 m. arasıdır. Sıcak iklimlerde 1500 m.’ye kadar yetiştiği görülebilir. Ülkemizde; sıcak iklim Akdeniz Bölgesi, ılıman iklim Marmara Bölgesi ve soğuk iklim olan Doğu Anadolu Bölgesi’nde yetişebilmektedir. 

Nektarin fidanı çeşitlerinden açık kök tüysüz erkenci nektarin fidanı, ağaçlar orta kuvvette gelişim göstermektedir. Meyve orta iri-iri, yuvarlak, sert ve tatlıdır. Meyve eti krem rengi, orta sulu ve lezzetlidir. Çekirdeği tek ve serttir. Oldukça verimli bir çeşittir. Haziran ayının ilk haftasında hasat edilir. Açık kök arm king nektarin fidanı, Kaliforniya da geliştirilen, ağaçları dik ve kuvvetli gelişen bir çeşittir. Meyveleri yuvarlak, hafif oval, orta irilikte, tatlı ve suludur. Meyve kabuk rengi turuncu zemin üzerine kırmızıdır. Meyve eti sert, lifli, sarı-turuncu rengindedir. Çekirdek ete bağlıdır. 

Nektarin Fidanları Çeşitleri; Açık kök venüs nektarin fidanı, Açık kök tüysüz geç nektarin fidanı, Açık kök tüysüz erkenci nektarin fidanı, Açık kök arm king nektarin fidanı, Açık kök sweet lady nektarin fidanı, Açık kök caldesi 2000 nektarin fidanı

Saksılı fidanlar 12 ay boyunca dikilebilirler. Budamaları yapılmış olarak gönderilmektedir. Etiketli ve aşılı fidanlardır. Dikey taşımacılığa uygun özel kutusunda gönderilir. Gönderilen nektarin fidanlarının tamamı sertifikalıdır. Nektarin fidan çeşitlerine ve daha fazlasına uygun fiyat avantajı ile güvenli bir şekilde fidanistanbul'da ulaşabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon