Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 16 üründen,16 adet listelendi.

% 29 İndirim Paketli Organik
% 39 İndirim Paketli Organik
% 39 İndirim Paketli Organik
% 36 İndirim Paketli Organik
% 37 İndirim Paketli Organik
% 40 İndirim Paketli Organik
% 17 İndirim Paketli Organik
% 20 İndirim Paketli Organik
% 14 İndirim Paketli Organik
% 14 İndirim Paketli Organik

Organik gübre, toprağın fiziksel yapısını korur-iyileştirir, bitkilerin kökleri daha iyi gelişir, verimi arttırır. Ürün kalitesini arttırır. Zengin makro ve mikro besin maddeleri içeriğiyle toprağı zenginleştirir. Çevre dostu özelliğinden dolayı toprağı kirletmez. Kimyasal maddeler, tarımsal ilaçlarla kirlenmiş ve fazla ağır metal içeren toprağın iyileşmesini sağlar. Kimyasal gübreleme ve damla sulama gübrelerine olan ihtiyaç azalır. Toprağın su tutma kapasitesini arttırır. Bu nedenle sulama sayısı azalır. 

Organik gübreler ve organik kompost çeşitlerinden leonardit gübre, bitkilerin ekolojik streslere karşı korunmasını arttırır. Toprağın su tutma kapasitesini arttırır. Bitki enzimlerini aktif hale getirir. Fotosentezi teşvik eder. Bitki hücrelerinin geçirgenliğini arttırır. Toprağın tavlı kalmasını sağlar. Çimlenme gücünü ve hızını arttırır. Toprağın hava kapasitesini ve havalanmasını arttırır. Toprakta ısınmayı arttırır.

Humalig leonardit gübre, bitkilerde ki gelişimi düzenler ve çiçek kalitesini arttırır.Meyvelerin rengini ve meyve kalitesini düzenler.Zengin makro ve mikro besin maddeleri içeriğiyle toprağı zenginleştirir.Çevre dostu özelliğinden dolayı toprağı kirletmez.Toprağın havalanma kapasitesini arttır, toprağın tava gelmesini kolaylaştırır.Toprağın pH'ını ve sıcaklığını düzenler.  

Organik Gübreler ve Organik Kompost Çeşitleri; Leonardit gübre, İşlenmiş keçi gübresi, Orman humusu, Organik koyun gübresi, Fidanistanbul bulamacı, Humalig leonardit gübre

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek organik gübreler ve organik kompost çeşitlerinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon