Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 7 üründen,7 adet listelendi.

% 25 İndirim Paketli
% 20 İndirim Paketli Organik
% 26 İndirim Paketli Organik
% 20 İndirim Paketli Organik
% 17 İndirim Paketli Organik

Volkanik Tüf 0-3 MM 12,5 Litre

224,00 ₺ 187,00 ₺
Haber Ver
Paketli Organik

Perlit 100 Lt

299,00 ₺
Haber Ver

Volkanik tüf, volkanlardan çıkan kül ve irili ufaklı parçaların üst üste yığılarak yapışması ile oluşan taşlara  denir. Çevre düzenlemesi yapılan alanlarda dekor amaçlı kullanılır. Doğasında yabancı ot barındırmaz ve atık sorunu yoktur. Saksılarda ve fidan dikiminde kullanılır. Nem tutma özelliğine sahiptir. Saksıların topraklarını hafifletmek amacı ile kullanılır. Tropikal perlit, nötr bir malzemedir. Suda erimez, çürümez, kimyasal reaksiyona girmez. Tarımda her türlü bitkinin üretiminde kullanılmakta, bitkilerin hastalıklarından korunmasında etkili olmaktadır. Perlit hafif bir malzemedir. Organik curuf, doğal yapısından kaynaklanan gözenekli yapısı ve bu yapıdan kaynaklanan hafifliği ile bitkiye rahat gelişebileceği bir ortam sağlamada kullanılabilecek en önemli üründür. Gözenekli yapı suyu içerisinde tutmakta, tarımsal alanlarda bitki ve fidanı besleme ve buharlaşmayı azaltmaktadır.

Perlit, Volkanik Tüf, Curuf Çeşitleri; Volkanik tüf, Tropikal perlit, Organik curuf, Organik volkanik tüf, Perlit, Ponza taşı, Perlit

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek perlit, volkanik tüf, curuf çeşitlerinin özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon