Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 283 üründen,20 adet listelendi.

% 37 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 37 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 46 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 34 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 46 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 34 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 35 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 30 İndirim Seçkin Çeşit Çok Yıllık
% 30 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 30 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 30 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 28 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 39 İndirim Seçkin Çeşit Paketli

Kendi sebzelerini doğal olarak yetiştirmek isteyenlerin tercihi olan tohum çeşitlerini balkonunuzda, terasınızda isterse ev içerisinde bile yetiştirebilirsiniz. Siz ve sevdikleriniz dalından sebze koparma fırsatını bu sayede yaşamış olacaksınız. Karar verdiyseniz fidanistanbul satın alma ve sonrası süreçlerinde hep sizinle!

Sebze tohumu çeşitlerimiz ise ; domates tohumu, salatalık tohumu, kıvırcık tohumu, patlıcan tohumu, biber tohumu ve daha bir çok çeşit ile sizlere sunulmaktadır.

Sebze tohumu çeşitleri kategorisinde bulunan tohumların açıklamalar kısmında yer alan ürün özellikleri, uzman görüşleri ve nasıl yetiştirileceği konusunda önemli bilgiler vermektedir. Özellikle fotoğraflar sayesinde fidelerin kök ve gövde kısımlarını inceleyebilirsiniz.

Tohumları hızlıca seçebilmeniz için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Sebze Tohumu Çeşitleri; Fasulye tohumu, Maydanoz tohumu, Marul tohumu, Kıvırcık tohumu, Pazı tohumu, Tere tohumu, Biber tohumu, Domates tohumu, Patlıcan tohumu, Dereotu tohumu, Kabak tohumu, Havuç tohumu, Nane tohumu, Fesleğen tohumu, Reyhan tohumu, Lahana tohumu, Salatalık tohumu, Turp tohumu, Karpuz tohumu, Bamya tohumu, Kavun tohumu, Semiz otu tohumu, Çilek tohumu, Pırasa tohumu, Roka tohumu, Brokoli tohumu, Bezelye tohumu, Soğan tohumu, Enginar tohumu, Balkabağı tohumu, Karnabahar tohumu, Şalgam tohumu, Kabak tohumu, Kekik tohumu, Kuzukulağı tohumu, Mısır tohumu, Pancar tohumu, Biberiye tohumu, Kereviz tohumu, Börülce tohumu

Müşterilerine her zaman güvenilir, hızlı ve kolay kullanım sunan fidanistanbul, müşteri memnuniyetini önemseyen, geri bildirimler doğrultusunda kendini güncelleyerek size en iyi hizmeti verecektir. Siz de sebze tohumu çeşitlerini internet adresimizden satın alabilirsiniz. 


fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon