Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 16 üründen,16 adet listelendi.

% 19 İndirim Orta Mevsim 3 Yaş
% 19 İndirim Erkenci 3 Yaş

Severek tüketilen şeftali, hem bahçeleriniz de kokusuyla sizi etkileyecek, hem de içinde ki vitaminlerle sizi dinç tutacak. Şeftali fidanlarının dikim zamanları iklim özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Ilıman bölgelerde genellikle aralık ayından nisan ayına kadar süren dikimler soğuk ilkimler de ilkbahar aylarında yapılır.

Şeftali fidanları çeşitlerinden açık kök françoise şeftali fidanı, ağaçları orta kuvvette, yarı dik gelişir. Soğuklama ihtiyacının kısa olması nedeniyle erken çiçeklendiği için özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerinde sahil kesimlerinde tavsiye edilir. En erkenci şeftali çeşitlerindendir. Meyve kabuğu turuncu zemin üzerine kırmızı renktedir. Meyve orta büyüklükte, yuvarlak ve basık şekildedir. Meyve eti sarı renkte, sert dokulu, çekirdek ete bağlıdır. Hasat zamanı Mayıs ayının 3. ve 4. haftasıdır. Açık kök royal gem şeftali fidanı, Amerika’da ıslah edilen, ağacı orta kuvvetli gelişme gösteren, yüksek verimli, orta erkenci, bir çeşittir. Meyve orta büyüklükte, iyi bakım koşullarında iri, kaliteli ve lezzetli olup yuvarlak, hafif ovaldir. Meyve kabuğu; sarı zemin üzerine yoğun (90-95 oranlarında) koyu kırmızı renktedir. Meyve eti turuncuya yakın, yola dayanıklı, hafif mayhoştur.

Şeftali Fidanları Çeşitleri; Açık kök r1 red have şeftali fidanı, Açık kök hale şeftali fidanı, Açık kök dıxıred şeftali fidanı, Açık kök cresthaven şeftali fidanı, Açık kök royal gem şeftali fidanı, Açık kök junegold şeftali fidanı, Açık kök elegant lady şeftali fidanı, Açık kök glohaven şeftali fidanı, Açık kök monroe şeftali fidanı, Açık kök early big şeftali fidanı, Açık kök extrem july şeftali fidanı, Açık kök royal glory şeftali fidanı, Açık kök francoıse şeftali fidanı, Açık kök early red şeftali fidanı, Açık kök big red şeftali fidanı, Açık kök robert şeftali fidanı, Açık kök spring bella şeftali fidanı 

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek şeftali fidanı çeşitleri özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon