Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 16 üründen,16 adet listelendi.

% 34 İndirim Sağlam Plastik Paketli
% 34 İndirim Yerli Üretim Sağlam Plastik
% 36 İndirim Sağlam Plastik Paketli
% 34 İndirim İndirimli Sağlam Plastik
% 28 İndirim Yerli Üretim Sağlam Plastik
% 34 İndirim Sağlam Plastik Paketli
% 27 İndirim İndirimli Sağlam Plastik
% 16 İndirim Yerli Üretim Sağlam Plastik
% 18 İndirim Sağlam Plastik Paketli
% 17 İndirim Sağlam Plastik Paketli
% 13 İndirim İndirimli Sağlam Plastik
% 14 İndirim Sağlam Plastik Paketli
% 15 İndirim Sağlam Plastik Paketli
% 16 İndirim İndirimli Sağlam Plastik

Döner Su Püskürtücü, Üç Kollu Tablalı

237,00 ₺ 199,00 ₺
Haber Ver

Sulama, doğal yollarla karşılanamayan suyun bitki kök bölgesine, uygun aralıklarla, uygun zamanda, uygun miktarda, uygun yöntemle verilmesidir. Sulama malzeme çeşitlerinden açı ayarlı kazık fıskiye yağmurlama sulama başlığı, 4 parça bahçe hortumu sulama seti, üç kollu tablalı döner su püskürtücüsü ve daha fazlasına fidanistanbul ile ulaşmak mümkün!  

Sulama Malzemeleri; Bahçe hortumuAçı ayarlı kazık fıskiye yağmurlama sulama başlığı4 parça bahçe hortumu sulama setiİki kollu döner su püskürtücüÜç yönlü hortum bağlantısı8 kalıp çevirmeli su püskürtücüsü, 5 parça sulama tabancısı½ inc hortum ekiDamlama saksı sulama aparatı2 fonksiyonlu sulama tabancası, ½ musluk ve hortum eki5 kollu çim fıskiyesi¾ inc hortum ekiOtomatik ayarlı lans ½ incÜç kollu tablalı döner su püskürtücüsü  

Sayfamızdaki sulama malzemeleri kategorisini inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde, diğer şehirlere yapılan kargolar ortalama 4 gün içinde elinize ulaşmaktadır.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon