Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 4 üründen,4 adet listelendi.

% 32 İndirim Özel Koleksiyon
% 14 İndirim Özel Koleksiyon
% 14 İndirim Yeni Ürün
Özel Koleksiyon

Çim Alan Tekniği ve Yönetimi Kitabı

187,00 ₺
Haber Ver

Meyvecilikte budama teknikleri kitabı ile budama yapmayı hiç bilmeyenler bile bu kitapla budama yapmayı öğrenebilecek. Resimler, örnekler ve detaylı açıklamalarla meyvecilikte budamanın tüm püf noktalarını bu kitapta bulabilirsiniz. Meyvecilikte aşı teknikleri kitabı ile resimler, örnekler ve detaylı açıklamalarla meyvecilikte aşı yapmanın tüm püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Çim alan tekniği ve yönetimi kitabında çim alan yapımı hakkında tüm bilgiler yer almaktadır. Tüm çim türleri hakkında detaylı bilgiler anlatılmaktadır. Çim alanların oluşturulmasından sonraki bakım aşamaları da genişçe anlatılmıştır. Çim alan oluşturmayı düşünen amatör ve profesyonel herkese yardımcı olacak bir kitaptır.

Teknik Bilgi Kitapları; Meyvecilikte budama teknikleri kitabı, Meyvecilikte aşı teknikleri kitabı, Çim alan tekniği ve yönetimi kitabı 

Sayfamızdaki teknik bilgi kitapları kategorisini inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon