Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 3 üründen,3 adet listelendi.

Tavsiyeli Analiz

Saçak Köklü Meyveler İçin Toprak Analizi Raporu

387,00 ₺
Haber Ver
Tavsiyeli Analiz

Kazık Köklü Meyveler İçin Fidanı için Toprak Analizi

587,00 ₺
Haber Ver

Toprak analizleri ile toprakların, üzerlerinde yetiştirilen bitkilerin besleme güçleri ortaya çıkarılır. Analizlerden beklenen yararın sağlanması da ancak örneklerin kurallarına uygun olarak alınıp doğru bir şekilde analizi ile mümkündür. Toprak ve bitki analiz sonuçlarının birlikte yorumu ile isabetli gübre reçeteleri verilebilir. Örneklerin daha önce gübre uygulamaları yapılmış ağaç tacı izdüşümünden alınmasına dikkat edilmeli, ağaç köklerinden çok uzakta olan boş alanlardan örnek alınmamalıdır.

Bahçe Peyzaj İhtiyaçları; Fidanistanbul bitki kataloğu, Saçak köklü meyveler için toprak analizi raporu, Kazık köklü meyveler için toprak analizi

Sayfamızdaki toprak analizleri kategorisini inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon