Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 41 üründen,20 adet listelendi.


Yaban mersini mor renk ve yapı gereği küçük olan bir meyvedir. Tadı ekşimsidir. Özellikle metabolizmayı hızlandırması ve sindirimi kolaylaştırmasından kaynaklı sağlıklı yaşamayı tercih edenlerin vazgeçilmesidir. Yaban mersini, maviyemiş olarak da bilinmektedir. Ancak yaban mersini fidanını doğru adresten almak çok önemlidir tam bu noktada fidanistanbul sizin yanınızda!

Yaban mersininin oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. Bluecrop yaban mersini fidanı, kuvvetli ve dik gelişen bitki gövdesine sahiptir. Taneleri çok iri, sert, açık mavi renkte, tatlı ve aromalıdır. Erken toplanan meyveler mayhoş olur. Çatlamaya karşı dayanıklıdır. Donlara karşı dayanıklıdır. Kendine verimlidir. Temmuz ayının ikinci haftasında hasatı başlamaktadır.

Brigitta yaban mersini fidanı, menşei Polonya olan yaban mersini çeşididir. Çiçek rengi beyaz-krem renktedir. Meyveleri orta büyüklükte, mavi-mor renkte ve tatlıdır.Yaprakları sonbahar aylarında turuncu, kırmızı renk alır. Çalı formludur ve yaprak döken bir bitkidir.Elliott yaban mersini fidanı çeşidi ise kendine verimlidir. Ağustos başı hasadı başlar. Geç dönemde hasat edilir. Aşırı meyve verme eğiliminde olduğu için düzenli budama ister. Yaban mersini çeşitlerine uygun fiyat avantajı ile güvenli bir şekilde fidanistanbul'da ulaşabilirsiniz. 
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon