Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 46 üründen,20 adet listelendi.

% 13 İndirim Saksıda Seçkin Çeşit

Kaya bahçesi bitkileri kaya ve bitkilerden oluşmaktadır. Çok fazla bakım gerektirmeyen estetik bir görünüm sağlayan bitkilerden oluşan bahçedeki çeşitlerinden olan saz püskülü fidanı sıcaklığa ve kuraklığa dayanıklı bir bitkidir. Nemli ve yarı nemli, kumlu balçıklı topraklardan hoşlanır. Kendi kendine gelişir. Doğrudan güneş alan yerleri sevmektedir. Rüzgarın etkisini azaltabilen, boylanan ve hızlı büyüyen bir bitkidir.

Meksika sorguçotu fidanı kuraklığa ve donlara dayanıklıdır. Su kenarı kullanımı için uygundur. Tam güneş isteği olan bir bitkidir. Yaz sonu ve sonbaharda oluşan püskülleri vardır. Çim zambağı fidanı her dem yeşil yaz aylarında ise çiçeklidir. İlkbaharda ve sonbaharda mor-lila renkli başak biçimli çiçekleri ile dikkat çeker. Çiçekleri ile aynı dönemde başlayan siyah meyveler kış ortalarına kadar bitki üzerinde kalır. Kaya bahçelerinde, çiçek tarhlarında, bordürlerde, yol kenarlarında sınır bitkisi olarak ve saksı bahçeciliğinde saksı bitkisi olarak yetiştirilir.

Kaya Bahçesi Bitkileri; Alacalı büyük cezayir menekşesi fidanı, Saz püskülü fidanı, Pampas otu fidanı, Kızıl kordilin bitkisi fidanı, Yeşil kordilin bitkisi fidanı, Pembe pampas otu fidanı, Bodur yeni zelanda keteni fidanı, Sarı çizgili phormium fidanı, Pembe kenarlı phormium fidanı, Pembe çizgili phormium fidanı, Bordo phormium fidanı, Siyah osmanlı çimi fidanı, Kara çim fidanı, Mavi yumak otu fidanı, Yeşil osmanlı çimi fidanı, Sarı çizgili phormium fidanı, Çizgili çin kılıçotu fidanı, Alacalı çin kılıçotu fidanı, Gümüş otu fidanı, Meksika sorguçotu fidanı, Bodur bambu fidanı, Çim karanfili fidanı, Kareks bitkisi fidanı, Çikolata kareksi fidanı, Alacalı kılıç otu fidanı, Pembe pamuk şekeri fidanı, Beyaz kenarlı kareks fidanı, Yeşil phormium fidanı, Efe püskülü fidanı, Alacalı kanarya otu fidanı, Japon şemsiyesi fidanı, Bodur japon şemsiyesi fidanı, Sarı kareks bitkisi fidanı, Çim zambağı fidanı, Alacalı kısa eğir otu fidanı, Yayılıcı mine çiçeği fidanı, Bordo gümüş otu fidanı, Bahçe eğreltisi fidanı, Bordo mozaik çalısı fidanı, Yeşil kahve phormium fidanı, Has kofa sazı fidanı, Alaca yapraklı saz püskülü pampas otu fidanı, Bordo yeni zelanda keteni fidanı, Yeşil yumak otu fidanı, Japon kızıl otu fidanı, Acem halısı fidanı

Web sitemizden fidanların kök ve gövde kısımlarını inceleyebilirsiniz. Müşterilerine her zaman güvenilir, hızlı ve kolay kullanım sunan fidanistanbul, müşteri memnuniyetini önemseyen, geri bildirimler doğrultusunda kendini güncelleyerek size en iyi hizmeti verecektir. Siz de kaya bahçesi bitkileri fidanı çeşitlerini internet adresimizden satın alabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Fırsatları İnceleyin


Teşekkürler
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon