Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 30 üründen,20 adet listelendi.

% 19 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 16 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 16 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 14 İndirim Geççi Saksıda
% 19 İndirim Geççi Saksıda
% 29 İndirim Saksıda +120 cm
% 19 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 18 İndirim Geççi Saksıda
% 18 İndirim Geççi Saksıda
% 17 İndirim Geççi Saksıda
% 25 İndirim Saksıda +120 cm

Şeftali Fidanı Şentürk, +3 Yaş, Saksıda

787,00 ₺ 587,00 ₺
Haber Ver
% 25 İndirim Erkenci Saksıda

Şeftali Fidanı Big Red, +3 Yaş, Saksıda

787,00 ₺ 587,00 ₺
Haber Ver
% 25 İndirim Saksıda +120 cm

Şeftali Fidanı Red Star, +3 Yaş, Saksıda

787,00 ₺ 587,00 ₺
Haber Ver
% 25 İndirim Orta Mevsim Saksıda

Şeftali Fidanı Royal Gem, +3 Yaş, Saksıda

787,00 ₺ 587,00 ₺
Haber Ver
% 25 İndirim Erkenci Saksıda

Şeftali Fidanı Ruby Rich, +3 Yaş, Saksıda

787,00 ₺ 587,00 ₺
Haber Ver
% 25 İndirim Orta Mevsim Saksıda

Şeftali Fidanı Dixired, +3 Yaş, Saksıda

787,00 ₺ 587,00 ₺
Haber Ver
% 21 İndirim Orta Mevsim Saksıda

Şeftali Fidanı Dixired, +4 Yaş, Saksıda

962,00 ₺ 762,00 ₺
Haber Ver

Severek tüketilen şeftali, hem bahçeleriniz de kokusuyla sizi etkileyecek, hem de içinde ki vitaminlerle sizi dinç tutacak. Şeftali ağaçları fidanlarının dikim zamanları iklim özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Ilıman bölgelerde genellikle aralık ayından nisan ayına kadar süren dikimler soğuk ilkimler de ilkbahar aylarında yapılır. Royal gem şeftali fidanı, Amerika’da ıslah edilen, ağacı orta kuvvetli gelişme gösteren, yüksek verimli, orta erkenci, bir çeşittir. Meyve orta büyüklükte, iyi bakım koşullarında iri, kaliteli ve lezzetli olup yuvarlak, hafif ovaldir. Meyve kabuğu; sarı zemin üzerine yoğun (90-95 oranlarında) koyu kırmızı renktedir. Meyve eti turuncuya yakın, yola dayanıklı, hafif mayhoştur. 

Cresthaven şeftali fidanı, ağacı yarı dik, kuvvetli gelişir ve oldukça verimlidir. Ege, Marmara, Kuzey geçit ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine tavsiye edilir. Kış soğuklama isteği 850 saattir. Meyve alttan ve üstten hafif basıktır. Meyve kabuğu sarı zemin üzerine kalın hareli koyu kırmızı renkte, az tüylü meyve eti sarı, sulu, tatlı ve çok lezzetlidir. Çekirdek etten ayrılır. Ortalama meyve eni 74mm. meyve uzunluğu 64mm. olup yaklaşık ağırlığı 250 gramdır. Extrem july şeftali fidanı, ağaçları çok verimli, kuvvetli ve yarı açık gelişir. Meyveleri sarı etli, yuvarlak, iri, parlak kırmızı, aşırı tatlı, gevrek ve suludur. Şeker oranı yüksek ve asit oranı düşüktür. Çiçeklenme geç dönem olduğundan ilkbahar donlarına dayanımı iyidir. Çiçeklenmesi bol, meyve tutumu iyidir. Her yıl düzenli ve yüksek miktarda ürün verir. Hasat zamanı Temmuz ayı ortasıdır.

Şeftali Ağaçları Çeşitleri; Cresthaven şeftali fidanı, Hale şeftali fidanı, Extrem july şeftali fidanı, Elegant lady şeftali fidanı, Monroe şeftali fidanı, Junegold şeftali fidanı, Red haven şeftali fidanı, Glohaven şeftali fidanı, Şentürk şeftali fidanı, Dixired şeftali fidanı, Big red şeftali fidanı, Red star şeftali fidanı, Royal gem şeftali fidanı, Ruby rich şeftali fidanı

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek şeftali ağaçları fidanı çeşitleri özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon