Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 5 üründen,5 adet listelendi.

% 30 İndirim Orta Mevsim Saksıda
% 26 İndirim Orta Mevsim Saksıda
Orta Mevsim Saksıda

Vişne Fidanı KÜTAHYA 4-5 Yaş, Saksıda

899,00 ₺
Haber Ver
% 22 İndirim Orta Mevsim Saksıda

Vişne Fidanı KÜTAHYA, +7 Yaş, Saksıda

2549,00 ₺ 1 999,00 ₺
Haber Ver

Anadolu birçok meyve türünde olduğu gibi, vişne ağaçları fidanları da anavatan sınırları içerisinde yer almaktadır. Ülkemizde hemen hemen her bölgede vişne yetiştiriciliği yapılmakta olup, üretilen vişne derin dondurma, kurutma, meyve suyu, konserve ve reçel yapımı şeklide değerlendirilmekle birlikte dış ülkelere dondurulmuş halde ihraç edilmektedir.

Vişne ağaçları fidanları çeşitlerinden kütahya vişne fidanı, gülgiller familyasından; Nisan-Mayıs aylarında çiçeklenen orta mevsim vişnesidir. Yaprakları parlak, tüysüz ve kısa saplıdır. Açık veya koyu kırmızı renkli ve ekşi lezzetlidir. Meyvesinde şeker, elma ve limon asidi, A ve C vitamini vardır. Ev ilaçlarında; gövde kabukları, meyvesi ve meyve sapları kullanılır. 

Vişne Ağaçları Çeşitleri; Yaşlı kütahya vişne fidanı, Kütahya vişnesi fidanı, Büyük yaş kütahya vişne fidanı, Yetişkin kütahya vişne fidanı 

Saksılı fidanlar 12 ay boyunca dikilebilirler. Budamaları yapılmış olarak gönderilmektedir. Etiketli ve aşılı fidanlardır. Dikey taşımacılığa uygun özel kutusunda gönderilir. Gönderilen vişne ağaçları fidanlarının tamamı sertifikalıdır. Vişne ağaçları fidan çeşitlerine ve daha fazlasına uygun fiyat avantajı ile güvenli bir şekilde fidanistanbul'da ulaşabilirsiniz.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon