Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 9 üründen,9 adet listelendi.

% 21 İndirim Saksıda İndirimli

Aşısız Avokado Fidanı, 40-60 cm, Saksıda

474,00 ₺ 374,00 ₺
Haber Ver
% 30 İndirim Geççi A Tipi

Avokado Fidanı Wurtz, 80-100 cm, Saksıda

799,00 ₺ 562,00 ₺
Haber Ver
% 35 İndirim Erkenci A Tipi

Avokado Fidanı REED, 50-60 cm, Tüplü

999,00 ₺ 649,00 ₺
Haber Ver

Füerte avokado fidanı, Meksika ve Guatemala türlerinin melezidir. Meyvesi armut şeklinde olup dış yüzeyi hafif pürüzlü, biraz kalın, derimsi ve yeşildir. Eti krem sarı ya da beyazımsı olup çok lezzetlidir. -3°C kadar dayanabilir. Meyve olgunlaştıktan sonra ağaç üzerinde uzun süre durabilmektedir ancak raf ömrü kısadır. Taze olarak tüketilir, ayrıca yemeklerde ve salatalarda kullanılır. Hass avokado fidanı, ağacı yayvan yapıda gelişme göstermekte ve orta büyüklüktedir. Dışı sert, pütürlü olup olgunlaşırken koyu kahverengiye dönmektedir. Hasat zamanı kasım – haziran ayları arasında yapılır.

Bacon avokado fidanı, ağacı, yüksek boylu ve dikine gelişmektedir. Meyve ağırlığı 175-350 gram olup, armut şekillidir. Meyve kabuğu yeşil renkli, hafif pürüzlü, ince olup  kolay soyulur özelliktedir. Çekirdek orta iriliktedir. Meyve etinde, yağ içeriği %15–16 ve kuru madde içeriği %25–28 arasındadır. Hasat zamanı; kasım-ocak ayları içerisindedir.

Zutano avokado fidanı, meyve ağırlığı 200-400 g olup, armut şekillidir. Meyve kabuğu sarı-yeşil renkli, yüzeyi düzgün, ince olup, soyulması kolay sayılabilir. Çiçek tipi B olup, orta mevsimde hasat edilmektedir. Her yıl düzenli olarak meyve verir. Ağacı soğuğa dayanıklı çeşitlerden biri olup -3,3 °C'ye dayanıkldır.

Avokado fidanları çeşitlerine uygun fiyat avantajı ile güvenli bir şekilde fidanistanbul'da ulaşabilirsiniz. 

Avokado Çeşitleri; Füerte avokado fidanı, Zutano avokado fidanı, Bacon avokado fidanı, Hass avokado fidanı, Redd avokado fidanı, Clifton avokado fidanı, Pinkerton avokado fidanı, Aşısız avokado fidanı

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon