Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 5 üründen,5 adet listelendi.

% 13 İndirim Saksıda Sınırlı Sayıda
% 16 İndirim Saksıda Sınırlı Sayıda

Goji berry Fidanı Kurt Üzümü Siyah Black, Saksıda

387,00 ₺ 324,00 ₺
Haber Ver

Goji berry çok hızlı büyüyen, çabuk meyve veren ve çalı şeklinde olan bir meyve ağacıdır. Goji berry meyvesi dünyanın birçok ülkesinde besin değeri en yüksek meyve olarak bilinir ve tüketilir. Büyük yaş goji berry fidanı, hızlı gelişme gösteren verimli bir türdür. Meyvesi tatlı, iri ve etlidir. Aroması iyi olup kuruduğu zaman hacmi hazla azalmaz. Hasat zamanı ağustos sonu eylül başıdır. Meyveleri kurutulduğunda koyu turuncu renk almaktadır.

Kırmızı kurt üzümü fidanı, hızlı büyüme ve gelişme özelliğine sahip erken verime yatan bir türdür. Meyveleri kırmızı, uzun, parlak ve suludur. Yaprakları yeşil, uzun yapılı olup sonbahar kış aylarında dökülmektedir. Meyvenin, olgun olduğu zaman sonbahar başlangıcıdır. Turuncu goji berry fidanı, meyvesi tatlı, iri ve etlidir. Hasat zamanı ağustos sonu eylül başıdır. Meyveleri kurutulduğunda koyu turuncu renk almaktadır. Siyah kurt üzümü fidanı, çalı formlu bir bitki olup ülkemizin büyük bir çoğunluğunda yetiştirilebilmektedir. Meyveleri siyah, küçük, yuvarlak, parlak ve sık formludur. Meyvenin olgun olduğu zaman sonbahar başlangıcıdır. Bitki gövdesinde küçük dikenler mevcuttur. Daha çok çay olarak değerlendirilir.

Goji Berry Kurt Üzümü Çeşitleri; Büyük yaş goji berry fidanı, Kırmızı kurt üzümü fidanı, Turuncu goji berry fidanı, Siyah kurt üzümü fidanı, Sarı kurt üzümü fidanı 

Sayfamızdaki ürünler bölümüne gidererek goji berry kurt üzümü fidanı çeşitleri özellik ve fotoğraflarını inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme özelliği ile listeleme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo özelliği ile İstanbul ve çevresindeki illere siparişler 1-2 gün içinde teslim edilmektedir. Saksı siparişleriniz özenle hazırlanarak genellikle aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon