Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Kaktüs Bitkisi Tavşan Kulağı Kaktüsü Opuntia Microdasys Albata Saksıda

Susuzluğa Dayanıklı, Çok Yıllık, Saksıda
%31 İndirim 324,00 ₺ 224,00 ₺
  • Tavşan kulağı kaktüsünün dikenleri oldukça ince ve tüy benzeri yapıdadır.
  • Yeterli güneş ışığına, iyi drenaj sağlayan bir toprak karışımına ve düzenli sulamaya ihtiyaç duyar. Ancak su verme sıklığı toprak nemine bağlı olarak değişebilir.
  • Tavşan Kulağı Kaktüsü, çekici görünümü ve düşük bakım gereksinimleri nedeniyle birçok ev bitkisi koleksiyonunun bir parçası olarak yetiştirilir.
  • SKU: -3
  • Barkod: 8755
  • Stok:77575 Adet
  1. Işık: Tavşan kulağı kaktüsleri güneş ışığına ihtiyaç duyar. Parlak, doğrudan güneş ışığına maruz kalan bir yer tercih edilmelidir. Özellikle kış aylarında daha fazla güneş ışığına ihtiyaç duyabilirler.

  2. Sulama: Kaktüsleri fazla sulamaktan kaçının. Toprağın tamamen kurumasını bekleyin ve ardından kökleri yavaşça nemlendirmek için yeterli su verin. Sulama sıklığı mevsime ve saksının büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir.

  3. Saksı Değişimi: Tavşan kulağı kaktüsleri zamanla büyüyecektir. Bu nedenle saksılarını zaman zaman daha büyük bir saksıya taşımak gerekebilir. Bu işlemi kaktüsün aktif büyüme döneminde yapmak en iyisidir.

  4. Bakım: Kaktüsünüzü düzenli olarak inceleyin ve hastalık veya zararlılar için gözlem yapın. Gerektiğinde bu sorunları çözmek için önlemler alın.

Müşteri soruları ve cevapları

11-11-2023

Fidanistanbuldan aldım ve gerçekten harika Hem sağlıklı hem de çok şık bir tasarıma sahip. Evimdeki her ortama uyum sağlıyor. Fidanistanbulun kaliteli ürünleri ve özenli paketleme hizmeti beni çok etkiledi.

26-11-2023

Tavşan Kulağı Kaktüsünü satın aldım ve gerçekten çok sevimli. Hem bakımı kolay, hem de minik saksılarda yetiştirme seçeneğiyle iç mekanlara çok uygun. Hızlı teslimat ve kaliteli ürünler için teşekkür ederim.

Müşteri değerlendirmeleri

5 Üzerinden | 5,00 Ortalama
5 Yıldız
100,00 %
4 Yıldız
0,00 %
3 Yıldız
0,00 %
2 Yıldız
0,00 %
1 Yıldız
0,00 %

Yorum Ekle

Benzer Ürünler

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon