Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Fidanistanbul Yorumlar

Fidanistanbul Yorumlar

Fidanistanbul 2005 yılından bu güne kadar sayısız bitkiyi sipariş sahiplerine  ulaştırmıştır. Bu siparişlerden müşterilerimizin memnuniyet oranı %99 un üzerindedir. 
Memnun kalan müşterilerimizin yorum yazmaları ve memnuniyetini bildirmeleri günümüz koşuşturmasında malesef çok çok sınırlı sayıda olmaktadır. 
Sipariş tamamlandıktan sonra ürün seçimi, ürünün yola hazırlanması, paketleme ve kargo teslimi süreçlerini en iyi şekilde yönetiyoruz.
Buradan sonra kargo taşımacılığı ile ilgili olarak malumunuz bir çok olumsuzluk yaşanabiliyor. Tecrübemiz sayesinde bu olumsuzlukları dahi öngörerek ciddi seviyelerde önüne geçiyoruz. Bizim elimizde olmasa da hasarlı teslim edilen bir kutunuz olursa bunun sorumluluğunu da üstleniyoruz. Dolayısıyla oluşan siparişlerin sayısına göre çok çok az sayıda olumsuz yorumları da internette görebilirsiniz.
Bilmenizi isteriz ki bizler aynı marka ile aynı hassasiyetle 2005 ten bu yana sizler için tüm süreçlerde titizlikle çalışıyoruz. 
Her bir yorumu dikkatle okuyarak oluşan problemin giderilmesi yönünde sizin lehinize kararlar alıyoruz.
Canlı bitki transferi çok ciddi emek, bilgi ve tecrübe isteyen hassas bir iştir. Ve fidanistanbul.com bu konunun Türkiye'deki lideridir.

Fidan siparişlerinizde, tohum siparişlerinizde sizleri memnun etmek bizim en büyük misyonumuzdur.
fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon