Fırsatları görmek için giriş yapın
ara

Toplam 39 üründen,20 adet listelendi.

Filtrele
Göster: 20
% 46 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 30 İndirim Seçkin Çeşit Çok Yıllık
% 30 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 20 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 25 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 36 İndirim Seçkin Çeşit Kışlık

Enginar Fidesi Saksıda, 2 adetli

187,00 ₺ 119,00 ₺
Haber Ver
% 23 İndirim Sınırlı Sayıda İndirimli

Ampul Sarı Cherry Domates Tohumu, +-250 Adetli, Paketli

162,00 ₺ 124,00 ₺
Haber Ver
% 31 İndirim Özel Koleksiyon Paketli

Marul Rossa di Treviso Kırmızı Uzun Marul Tohumu Paket 10 gr.

199,00 ₺ 137,00 ₺
Haber Ver
% 31 İndirim Özel Koleksiyon Paketli

Rossa di Verona Kırmızı Top, Göbek Marul Tohumu Paket 10 gr.

199,00 ₺ 137,00 ₺
Haber Ver
% 39 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 28 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 28 İndirim Özel Koleksiyon Paketli

Havuç Beyaz Tohumu Paket 10 gr.

224,00 ₺ 162,00 ₺
Haber Ver
% 35 İndirim Seçkin Çeşit Paketli
% 25 İndirim Özel Koleksiyon Paketli

Domates Siyah (Black Krim) Tohumu Paket

249,00 ₺ 187,00 ₺
Haber Ver
% 25 İndirim Özel Koleksiyon Paketli

Domates Siyah Cherry (Round Black) Tohumu Paket

249,00 ₺ 187,00 ₺
Haber Ver
% 25 İndirim Seçkin Çeşit Paketli

Corazon Domates Tohumu, +-200 Adetli, Paketli

249,00 ₺ 187,00 ₺
Haber Ver
% 25 İndirim Seçkin Çeşit Paketli

Lollo Rossa Bordo Kıvırcık Tohumu Paket

249,00 ₺ 187,00 ₺
Haber Ver

Tohum için doğanın oluşumunun başlangıcı diyebiliriz.  Gelişimini bitkinin iç kısmında tamamlar ve sebze olarak bize sunulur. Dikkat edeceğiniz en önemli unsur öncellikle organik tohum tercih etmenizdir. Organik tohum edinmeniz bu konuda başarılı olmanız açısından riskleri en aza indirecektir. Bakanlık denetimine tabi olan fidan ve tohumlarımızın her biri sertifikalıdır. Nadir bulunan sebze tohumlarına fidanistanbul farkı ile ulaşmak çok kolay!

Altın çilek tohumu şubat - nisan ayları arasında dikimi yapılır. Sera ve saksı yetiştiriciliğine uygundur. Adaptasyon kabiliyeti yüksek olan çeşidin toprak seçiciliği yoktur. Meyveleri yuvarlak, sarı ve lezzetlidir. Meyveler üniform bir şekilde olgunlaşır ve çatlama görülmez. Dekorasyon için kullanabileceğiniz gibi, meyve salatalarınıza ilave edebilir ya da reçelini yapabilirsiniz. Kıvırcık brüksel lahana tohumu yetiştirilmesinde sıcaklığın büyük önemi vardır. Özellikle çimlenme döneminde sıcaklık çok önemlidir. Yüksek sıcaklıklar sebze olarak değerlendirilen yaprakların kalitesini bozar. Lahanaların baş oluşturabilmesi için en uygun sıcaklığın 15-20 0C arasında olması istenir. Yaz ayları sonunda ve sonbahar yetiştiriciliğinde sıcaklığın düşmesi kaliteli baş oluşumuna yardımcı olmaktadır. 

Nadir Bulunan Sebze Tohumu Çeşitleri; Vista çilek tohumu, Şalgamlık havuç tohumu, Beyaz havuç tohumu, Enginar tohumu, Akdeniz kıvırcığı tohumu, Acı dolma biber tohumu, Beyaz dolmalık biber tohumu, Sarı fasulye tohumu, Altın çilek tohumu, Kuşkonmaz tohumu, Jalapeno biber tohumu, Ampul sarı cherry domates tohumu, Renkli pazı tohumu, Meksika mini salatalık tohumu, Lollo rossa bordo kıvırcık tohumu, Frenk maydanoz tohumu, Kıvırcık brüksel lahana tohumu, Kırmızı pazı tohumu, Acı yuvarlak paprika biber tohumu, Black krim domates tohumu, Round black domates tohumu, Kırmızı uzun marul tohumu, Marul rossa di verona tohumu, Sarı dolmalık biber tohumu, Renkli mini turp tohumu, Kırmızı uzun turp tohumu, Mor fasulye tohumu, Sarı çalı fasulye tohumu, Sarı kabak tohumu, Sarı cherry domates tohumu, Kıvırcık lahanası tohumu, Acı paprika biber tohumu, Mor havuç tohumu, Acı mini turuncu paprika biber tohumu, Kristal limon salatalık tohumu, Teke sakalı otu tohumu, Corazon domates tohumu 

Müşterilerine her zaman güvenilir, hızlı ve kolay kullanım sunan fidanistanbul, müşteri memnuniyetini önemseyen, geri bildirimler doğrultusunda kendini güncelleyerek size en iyi hizmeti verecektir. Siz de nadir bulunan sebze tohumlarını internet adresimizden satın alabilirsiniz. 

fidan istanbul whatsapp
fidan istanbul loading icon